Avukat Nur Yıldız – Bursa Boşanma Avukatı, Bursa İcra Avukatı, Bursa Gayrimenkul Avukatı

1996 yılı Diyarbakır’ın Yenişehir ilçesinde doğmuştur. Lise eğitimini Emir Sultan Anadolu Lisesinde dereceyle, lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamıştır. Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Alternatif Uyuşmazlık Çözüm Yolları (ADR) alanında Tezli Yüksek Lisans eğitimine devam etmektedir. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Bursa Barosu bünyesinde avukatlık, uzlaştırmacılık ve uyuşmazlıkların alternatif çözümleri üzerinde çalışmalarına devam etmektedir.

Avukat Nur Yıldız

    Eğitim Bilgilerim

  • Uludağ Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Alternatif Uyuşmazlık Çözüm Yolları / Tezli Yüksek Lisans
  • Hacettepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi
  • Emir Sultan Anadolu Lisesi

    Daha Önce Çalıştığım Yerler

    Almış Olduğum Eğitimler

 

Keskin&Topal&Yıldız Hukuk ve Danışmanlık

Keskin&Topal&Yıldız Hukuk Bürosu şirketlere ve kişilere tüm hukuk ve iş uyuşmazlıklarında hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir. Büromuz müvekkilin hukuki güvenliğini öncelik edinerek, sorunun hukuki niteliğini saptar ve güncel hukuk uygulamaları ile mevzuat kapsamında en uygun çözümleri sunar.

Büromuz hukuki iş ve işlemlerde tüm süreç boyunca etkin ve profesyonel takip anlayışıyla hizmet vererek en iyi sonuca ulaşılmasını sağlamayı temel prensip edinmiştir. Bu prensip çerçevesinde tüm iş ve işlemleri müvekkil ile birlikte takip eder.

Şirket ve kuruluşların hukuk müşavirliği, her türlü faaliyetlerine yönelik hukuki danışmanlık verilmesi, sözleşmelerin düzenlenmesi, iş sağlığı ve güvenliği, kişisel verilerin korunması konularındaki hukuki işlemler ile dava ve icra takip işlemleri büromuzun faaliyet alanı kapsamındadır.

Büromuz Ceza Hukuku, İş Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Marka ve Patent Hukuku, Aile Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Ticaret Hukuku ve Alternatif Uyuşmazlık Çözüm Yolları (Arabuluculuk ve Uzlaştırmacılık ) alanlarında Türkçe, İngilizce ve Rusça dillerinde hizmet vermektedir.

Keskin&Topal&Yıldız Hukuk ve Danışmanlık, Bursa Barosu'na kayıtlı Bursa Avukatı ve Bursa Hukuk Bürosu olarak hizmet vermektedir.

İletişim Bilgilerim

Benimle aşağıda yer alan iletişim kanalları ile
irtibat kurabilirsiniz.

Gülbahçe Mah. Ulubatlı Hasan Bulvarı
Ar-Kur Kuzeyhan No: 107 K: 2 Büro: 201
Osmangazi/ Bursa

Avukat Nur YILDIZ
+90 543 466 54 88
nur.yildiz@keskintopalyildiz.av.tr
avukat@nuryildiz.av.tr
www.nuryildiz.av.tr

İletişim Formu