Emine Keskin – Bursa Boşanma Avukatı, Bursa Ceza Avukatı, Bursa İş Avukatı

1996 yılında Azerbaycan’ın Gence ilinde doğmuştur. Lise eğitimini Bursa Anadolu Erkek Lisesinde dereceyle, lisans eğitimini Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamlamıştır. İyi derecede İngilizce ve Rusça bilmektedir. Bursa Barosu bünyesinde avukat ve uzlaştırmacı olarak çalışmalarına devam etmektedir.

    Eğitim Bilgilerim

  • Kocaeli Üniversitesi Hukuk Fakültesi
  • Bursa Anadolu Erkek Lisesi

    Daha Önce Çalıştığım Yerler

    Almış Olduğum Eğitimler

 

Keskin&Topal&Yıldız Hukuk ve Danışmanlık

Keskin&Topal&Yıldız Hukuk Bürosu şirketlere ve kişilere tüm hukuk ve iş uyuşmazlıklarında hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmeti vermektedir. Büromuz müvekkilin hukuki güvenliğini öncelik edinerek, sorunun hukuki niteliğini saptar ve güncel hukuk uygulamaları ile mevzuat kapsamında en uygun çözümleri sunar.

Büromuz hukuki iş ve işlemlerde tüm süreç boyunca etkin ve profesyonel takip anlayışıyla hizmet vererek en iyi sonuca ulaşılmasını sağlamayı temel prensip edinmiştir. Bu prensip çerçevesinde tüm iş ve işlemleri müvekkil ile birlikte takip eder.

Şirket ve kuruluşların hukuk müşavirliği, her türlü faaliyetlerine yönelik hukuki danışmanlık verilmesi, sözleşmelerin düzenlenmesi, iş sağlığı ve güvenliği, kişisel verilerin korunması konularındaki hukuki işlemler ile dava ve icra takip işlemleri büromuzun faaliyet alanı kapsamındadır.

Büromuz Ceza Hukuku, İş Hukuku, İcra ve İflas Hukuku, Marka ve Patent Hukuku, Aile Hukuku, Gayrimenkul Hukuku, Ticaret Hukuku ve Alternatif Uyuşmazlık Çözüm Yolları (Arabuluculuk ve Uzlaştırmacılık ) alanlarında Türkçe, İngilizce ve Rusça dillerinde hizmet vermektedir.

Keskin&Topal&Yıldız Hukuk ve Danışmanlık, Bursa Barosu'na kayıtlı Bursa Avukatı ve Bursa Hukuk Bürosu olarak hizmet vermektedir.

İletişim Bilgilerim

Benimle aşağıda yer alan iletişim kanalları ile
irtibat kurabilirsiniz.

Gülbahçe Mah. Ulubatlı Hasan Bulvarı
Ar-Kur Kuzeyhan No: 107 K: 2 Büro: 201
Osmangazi/ Bursa

Avukat Emine KESKİN
+90 531 278 46 24
emine.keskin@keskintopalyildiz.av.tr
avukat@eminekeskin.av.tr
www.eminekeskin.av.tr

İletişim Formu